گیرنده دیجیتال گاندو مخصوص موبایل اندروید

گیرنده دیجیتال موبایل گاندو Gando Pad TV GN-PT666 Portable DVB-T برای تبلت و گوشی های اندرویدی طراحی شده است. این دستگاه امواج تلویزیونی را با کیفیت بالا دریافت می نماید. تیونری که درون این دستگاه قرار دارد به کیفیت بهتر پخش شبکه های تلویزیونی کمک می نماید. گیرنده دیجیتال موبایل گاندو میتواند گوشی یا تبلت اندرویدی شما را تبدیل به یک تلویزیون نماید.


گیرنده-دیجیتال-موبایل

با کمک این دستگاه دیگر پخش برنامه ها و مسابقات تلویزیونی را از دست نخواهید داد. استفاده از این دستگاه هیچ محدودیتی نداشته و هر کجا و هر زمان میتوانید از آن استفاده نمایید. این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید با دستگاه هایی که دارای پورت OTG هستند سازگار می باشد. حداقل نسخه سیستم عامل اندروید برای کار کردن با گیرنده دیجیتال گاندو 4.1 به بالا است.


گیرنده-دیجیتال


این گیرنده دیجیتال موبایل در ابعاد یک فلش طراحی شده است و بسیار سبک و قابل حمل می باشد. سیستم پردازشگر دستگاهتان می بایست حداقل 1.4 گیگاهرتز به بالا باشد. توجه داشته باشید که این محصول فعلا بر روی اندروید 7 کار نمی نماید. 


گیرنده-دیجیتال-ios


پد تی وی Pad TV HD گاندو مدل GN-PT666 همراه با یک آنتن دستبندی عرضه شده است. این آنتن دستبندی به دریافت بهتر امواج کمک می نماید. برای شروع کار با این محصول ابتدا نرم افزار Pad TV HD را از گوگل پلی دریافت نمایید. بعد از نصب و اتصال گیرنده از طریق پورت OTG به دستگاهتان، جستجوی خودکار کانالها آغاز شده و در آخر لیست بندی و ذخیره خواهند شد.گیرینده-دیجیتال-اندروید