چراغ سولار سنسوردار

امروزه چراغهای خورشیدی استفاده ی زیادی در نورپردازی محوطه های ساختمان، آبنماها،تالارها و .. را دارند. لامپ انرژی خورشیدیSOLAR MOTION  SENSOR 20 LED LIGHT  تنها از انرژی پاک خورشیدی انرژی مورد نیاز خود را دریافت می نماید. این محصول هیچ نیازی به برق و سیم کشی ندارد و تنها با یک پیچ بر روی دیوار نصب میگردد.


لامپ-خورشیدی-دیواری


این چراغ خورشیدی دیواری یک پنل سولار دارد که به صورت خودکار انرژی خورشیدی را دریافت نموده و به صورت برق به باطری انتقال میدهد. این لامپ شب هنگام روشن میشود و فضای اطراف را به خوبی نوردهی مینماید. این محصول می بایست حداقل به مدت 8 ساعت مقابل نور آفتاب قرار بگیرد تا باطری آن کاملا شارژ شود. با هر بار شارژ، نوردهی این لامپ از غروب تا طلوع خورشید حفظ خواهد شد.


لامپ-خورشیدی-باغ


این محصول دارای 20 عدد لامپ LED سفید رنگ است که با صرف انرژی کم میتوانند به مدت طولانی روشن باشند. لامپ خورشیدی سنسوردار SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT دارای دو عدد سنسور حرکتی و نوری می باشد. سنسور حرکتی به محرکهای مقابل لامپ پاسخ داده و باعث روشن شدن لامپ میگردد.لامپ-خورشیدی-سنسوردار


این ویژگی برای رفت و آمد افراد در تاریکی بسیار مناسب می باشد. سنسور نوری به فضای تاریک واکنش نشان داده و لامپ را روشن می نماید. ابعاد این محصول 4.8*9.5*12.4 سانتی متر و وزن آن 142 گرم می باشد. این محصول در برابر آب، باران، تگرگ و .. مقاوم بوده و دارای استاندارد IP65 می باشد.


چراغ-خورشیدی-سنسوردار