هندزفری بادیگارد موبایل

هندزفری بلوتوثی حلزونی سامسونگ مدل Bluetooth Headphone S530 دارای ابعاد کوچکی می باشد و فقط برای یک گوش طراحی شده است. این هندزفری به راحتی درون گوش قرار گرفته و مخفی میشود. برد این هندزفری حلزونی تا 10 متر بوده و از بلوتوث ورژن 4.0 استفاده می نماید. طراحی ارگونومیکی این دستگاه باعث قرارگیری آن به صورت کامل در گوش میشود.


هندزفری-بادیگاردیاین محصول با تمامی دستگاه های اندرویدی و IOS سازگار است. باتری داخلی این محصول 50 میلی آمپر ظرفیت داشته و از طریق USB قابل شارژ می باشد. این محصول به مت 2 ساعت شارژ دارد و در زمان پاسخگویی به مکالمات یا گوش دادن دادن به موسیقی بین 1 تا 2 ساعت کار می نماید. از دیگر محصولات مشابه این هندزفری میتوان به هندزفری بادیگاردی مدل IP8 اشاره کرد.


هندزفری-بادیگاردی-اصلی


این مینی بلوتوث هندزفری همانند نمونه بالا برای یک گوش تولید شده است و طراحی بسیار ظریف و زیبایی دارد. ابعاد این هندزفری بادیگاردی اصلی 2*1 سانتی متر است و به خوبی درون گوش جای میگیرد. برای پاسخ دادن به مکالماتتان در حین فعالیتهایی همچون رانندگی و ورزش میتوانید از این محصول استفاده نمایید. در صورت تمام شدن شارژ این هندزفری میتوانید آن را درون باکس شارژ اضطراری قرار دهید.


هندزفری-بادیگاردی-موبایل


باکس شارژ اضطراری این محصول ظرفیتی معادل 100 میلی آمپر داشته و برای شارژ شدن از درگاه USB کمک میگیرد. جهت اطلاع از وضعیت شارژ میتوانید از نمایشگر LED محصول کمک بگیرید. ظرفیت باتری این محصول 35 میلی آمپر می باشد. صدای شفاف، واضح و بدون نویز و سازگاری با انواع دستگاه های بلوتوثی از دیگر مشخصات این هندزفری است.
هندزفری-بادیگاردی-موبایل