نکاتی در مورد آبمیوه گیری چهارفصل بیتا

نکاتی در مورد آبمیوه گیری چهارفصل بیتا


ابمیوه گیری دستی


در صورتیکه فردی میهن دوست هستید، به آبمیوه های طبیعی هم علاقه دارید، و به آبمیوه های صنعتی تولید شده در کارخانه ها هیچ علاقه ای ندارید، پیشنهاد می کنیم حتما آب انار گیری دستی اهرمی بیتا را خرید کنید.


ابمیوه گیری دستی


شما با خرید این محصول یک آبمیوه گیری طبیعی را به خانه خود می آورید و می توانید هر روز آبمیوه طبیعی بخورید و سلامتی تان را بیمه کنید. همچنین با خرید این محصول از یک محصول ملی تولید داخل حمایت کرده اید و گامی در جهت ارتقای تولید داخلی برداشته اید.


ابمیوه گیری دستی


این دستگاه کاملا دستی است و با انرژی انسانی کار می کند و هیچ نیازی به برق و باتری ندارد. بنابراین در صورتیکه به سفریا پیک نیک نیز بروید به راحتی می توانید از این دستگاه استفاده کنید و از آن لذت ببرید.


ابمیوه گیری دستی


جنس این دستگاه آبمیوه گیری چدنی است و تمامی چرخ دنده های آن به علاوه ی دسته اهرمی اش از فولاد آبکاری شده ساخته شده است. همچنین روی بدنه ی این محصول یک پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ خورده است.


ابمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری یک ظرف مسطح مخصوص دارد که ظرفی که میخواهیم آبمیوه را در آن بریزیم را آنجا قرار می دهیم. همچنین یک قسمت جا میوه ای داریم که میوه های شسته شده و نصف شده را در این قسمت گذاشته و با فشار اهرم یک قالب دیگر روی میوه آمده و آب آن را می گیرد.


ابمیوه گیری دستی


این دستگاه یک آبکش نیز دارد که جنس آن آلومینیوم است. این آبکش در برابر اسید میوه ها ضد زنگ و مقاوم می باشد و یک خروجی مخصوص زیر آبکش وجود دارد که تفاله ها را پشت خود جمع کرده و آبمیوه را از خود عبور می دهد.


ابمیوه گیری دستی


 

 

 


 

برای دریافت قیمت آبمیوه گیری دستی روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 قیمت : 179000 تومان