معرفی بهترین بند رخت تمام استیل تاشو

بند رخت تاشو تمام استیل

 یکی از مشکلات این روزها محدویت فضا در خانه ها و آپارتمان ها می باشد. و این امر موجب شده که افراد به دنبال وسایلی باشند که در عین کم حجم ، کارایی بالایی نیز داشته باشند. بند رخت تاشو آپارتمانی یکی از وسایل پرکاربرد می باشد که با توجه به محدودیت فضا در آپارتمان ها به خوبی توانسته مورد اقبال عموم قرار گیرد.بعد از باز کردن رخت آویز تاشو آپارتمانی، میله‌ های فلزی و محکمی را در اختیار دارید که برای خشک کردن انواع مانتو، پالتو، روسری و شال و... مناسب هستند.

  


 

بند رخت تاشو بالکنی دارای دو طبقه می باشد، که از میله‌هایی که در قسمت پایین بند رخت وجود دارد، می توان برای جوراب، لباس‌زیر، دستمال‌های نظافتی و... قابل‌استفاده هستند. 

این محصول کاربردی از فلز ساخته شده است که ازنظر کیفیت در سطح به‌نسبت مطلوبی قرار دارد و در برابر وزن انواع پوشاک، مقاوم و مستحکم است.

 


 

 با توجه به جنس بدنه رخت آویز تاشو که استیل می باشد دیگر نگران زنگ زدن آن نباشید و میتوانیم به جرات بگوییم یک محصول ضد زنگ می باشد. 

 رخت آویز تاشو علاوه بر مصارف خانگی می تواند در هتل ها ، خوابگاهها و موارد مشابه استفاده شود.
از دیگر ویژگی های بند رخت تاشو تمام استیل، وزن بسیار کم آن می باشد و همچنین حجم بسیار کم این بند رخت آپراتمانی در هنگام جمع شدن که به شما این امکان را می دهد آن را در هر نقطه ای از منزل به آسانی نگهداری کنید. با خرید یک بند رخت بالکنی این اطمینان را داشته باشید که می توانید تا ده ها سال از آن استفاده کنید.


 

برای مشاهده مشخصات بیشتر و خرید این محصول به وبسایت تک سبد مراجعه کنید و لذت یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

برای خرید محصول به لینک زیر مراجعه فرمائید

قیمت استثنایی 79000 تومان

  

خرید محصول