فروش ویژه و مشخصات آبمیوه گیری دستی

 اگر شما هم از طرفداران آبمیوه های طبیعی هستید آبمیوه گیری های دستی وسیله ی محبوب شما خواهد بود.


ابمیوه گیری


این آبمیوه گیری ها بدون نیاز به برق و در همه جا حتی زمان مسافرت کاربردی هستند. از مزایای این نوع آبمیوه گیری بی صدا بودن و همچنین آبگیری بهینه انواع میوه ها می باشد.

 


ابمیوه گیری دستی 


کارکردن با این محصول کاملا ایمنی و آسان است و همه ی افراد خانواده می توانند از این وسیله استفاده کنند ، کافی است میوه را از وسط برش زده و نصف میوه را روی آبمیوه گیری قرارداده و دسته اهرمی را فشار دهید.


ابمیوه گیری دستیاین دستگاه کاملا بهداشتی و از مواد اولیه درجه یک ساخته شده است و با دارا بودن دو مخزن جداگانه تفاله ها و آبمیوه ها را کاملا از هم تفکیک می کند.


ابمیوه گیری دستیاین دستگاه امکان آبگیری انواع سبزیجات رانیز دارد و انواع آب ميوه گيري دستي برای مصارف خانگی یک وسیله ایده آل به شمار می رود.


ابمیوه گیری دستی


طراحی این دستگاه به گونه ای است که  درحین کار کردن با آن تکان نمی خورد و هیچ لغزشی ندارد.وزن دستگاه در حدود 7 کیلو گرم است و این محصول ساخت کشورعزیزمان ایران و تولید ملی می باشد.


ابمیوه گیری دستیباز کردن دستگاه و شستشوی آن بسیار ساده است همچنین مونتاژ کردن دوباره دستگاه نیز نیاز به مهارت خاصی ندارد و به سادگی بهم اتصال می یابد.


ابمیوه گیری دستیجهت خرید و سفارش آب میوه گیری دستی اهرمی و انواع دیگر از مدل های آبمیوه گیری دستی برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت : 165.000 تومان

خرید محصول