مزایای استفاده از دستگاه بخور گرم صورت

از عوارض کمبود رطوبت هوا می توان به خشکی پوست و نشانه های مشکلات تنفسی اشاره کرد. زیرا در اثر کمبود رطوبت هوا، رطوبت سطحی پوست از بین رفته و موجب خشکی پوشت می شود.

استفاده از دستگاه بخور صورت برای تامین رطوبت سطحی پوست قبل از استفاده از ماسک های صورت با استفاده از انواع عصاره های گیاهی می تواند بسیار موثر باشد.
یکی از مزیت های دستگاه بخور گرم در فصول سرد که خشکی هوا در اثر استفاده از وسایل گرم کننده افزایش پیدا می کند، می نواند موجب بهبود شدت سرفه و همچنین بهتر شدن در سرفه های خشک بشود.
از مزیت های دستگاه بخور گرم مکان استفاده از انواع روغن های گیاهی و عصاره گیاهی به دلیل وجود المنت داغ کننده آب می تواند موجب تلفیق آب و عصاره گیاهی با هم شده و به محیط منتشر می شود.

 


 

با خرید دستگاه بخور صورت می تواند از یک بخور کامل دهان، صورت و بینی را برای شما فراهم می آورد که می تواند در کاهش خشکی پوست و بهبود عملکرد دستگاه تنفسی بسیار موثر می باشد.
استفاده از دستگاه بخور صورت در سالن های آرایشگاهی بسیار مرسوم می باشد، بخصوص اینکه استفاده از انواع عصاره های گیاهی می تواند موجب شادابی و طراوت پوست شود و به عنوان یک لایه برداری برای پوست استفاده شود.
دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna ا، یکی از انواع بخور گرم صورت می باشد که دارای ابعاد بدنه 18*18.5*25 سانتی متر و وزنی معادل 437 گرم می باشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت دستگاه بخور صورت به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید