لیست قیمت ظروف میناکاری اصفهان

من به عنوان یک ایرانی در برای حفظ و حراست از صنایع دستی کشورم چه باید بکنم؟ همه ما می دانیم که صنایع دستی بزرگترین سرمایه های یک کشور می باشند که در واقع نماینده ای از فرهنگ و اصالت و ریشه مردمان آن سرزمین دارند.

 ایران نیز با دارا بودن تنوع بینظیری از صنایع دستی که نشان دهنده اصالت و ریشه دار بودن فرهنگ ایرانی می باشد، اما در سال عای اخیر شاهد افت چشم گیر بازار فروش صنایع دستی بوده ایم که به دلیل عدم سازگاری صنایع دستی با زندگی مدرن امروزی می باشد.

 بنابراین باید به دنبال تمهیداتی بود تا بتوان این کاهش را جبران نمود، یکی از روش ها بکارگیری خلاقیت توسط هنرمندان در زمینه تولید محصولات صنایع دستی می باشد که این امر در تولید ظروف میناکاری اصفهان به وفور به چشم می خورد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید
به عنوان مثال انواع ساعت میناکاری شده اصفهان که علاوه بر جنبه تزئینی دارای وجه کاربردی نیز می باشند که توانسته است هنر میناکاری را یکی از هنرهای پر طرفدار و دارای بازار خوب فروش در این شرایط تبدیل کند، هنری که به زیبایی و ظرافت شهره عام و خاص می باشد.

 یکی دیگر از محصولاتی که این روزهاشاهد رونق خرید آن می باشیم انواع هدیه تبلیغاتی میناکاری از جمله تندیس میناکاری اصفهان می باشیم که معمولا برای مراسم های تقدیر و قدردانی در سازمان ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گرد و از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی محبوب محسوب می شود.

 در سال های اخیر به دنبال رکود اقتصادی و افزایش نرخ بیکاری، بکار گیری هنر میناکاری به عنوان مشاغل خانگی پر درآمد توانسته است سهم خوبی در کاهش روند بیکاری بخصوص برای خانم ها داشته باشد، میناکاری هنر درخشان خاک و آتش می باشد.
فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.