لامپ سولار باغی-دیواری

برای روشن نمودن فضاهای باز میتوانید از چراغ سولار خورشیدی SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT استفاده نمایید. با استفاده از این لامپ خورشیدی ارزان دیگر نگران هزینه های برق نخواهید بود. جهت استفاده از این لامپ خورشیدی کافیست آن را به مدت 8 ساعت مقابل تابش افتاب قرار دهید تا پنل این لامپ انرژی دریافتی از نور خورشید را به برق تبدیل نماید.


لامپ-خورشیدی-باغچه


این محصول شامل سه قطعه اصلی می باشد. این قطعات شامل لامپ ال ای دی، باتری لیتیومی و پنل خورشیدی می باشند. پنل خورشیدی این لامپ ظرفیتی معادل 0.55W دارد. هنگام تاریک شدن هوا این لامپ به صورت خودکار روشن میشود و با روشن شدن هوا خاموش میگردد. سنسور نوری و سنسور حرکتی این محصول به ترتیب با تاریک شدن هوا و ایجاد حرکت مقابل لامپ فعال میشوند و لامپهای LED را روشن می نمایند.


لامپ-خورشیدی


نور ساطع شده از این لامپ سولار سفید رنگ بوده و بخش زیادی از فضای باز را روشن می نماید. این محصول برای مکانهای تشریفاتی، باغ، ویلا، آلاچیق، محوطه ی استخرهای روباز، بالکن و ... بسیار مناسب است. باتری لیتیومی این چراغ 800 میلی آمپر بوده و مدت زمان شارژ آن 6 تا 8 ساعت می باشد. بدنه ی این لامپ از جنس پلاستیک بسیار مقاوم بوده و با مواد ABS تولید شده است.لامپ-خورشیدی-سنسوردار


ابعاد این محصول 4.8*9.5*12.4 سانتی متر است. یک جایگاه مخصوص بر روی بدنه ی لامپ تعبیه شده است که بتوانید به راحتی آن را بر روی دیوار نصب نمایید. از دیگر ویژگی های این محصول بسیار به صرفه میتوان به سازگار بودن با طبیعت، بی خطر از جهت اتصالی و پریدگی فیوز و خاصیت ضدآب آن اشاره کرد.


لامپ-خورشیدی-باغ