فواید استفاده از بادکش طبی بدن

 یکی از روش های طب سنتی که به عنوان طب مکمل نیز مورد استفاده قرار می گیرد روش بادکش طبی بدن یا همان حجامت خشک می باشد. با استفاده از این روش درمانی که به لیوان انداختن در بین قدیمی ها مشهور می باشد برای از بین بردن و تسکین درد و یا گرفتگی های عضلانی، رفع خستگی، سوزاندن چربی و ..... استفاده می شود.بله درست است استفاده از بادکش طبی بدن می تواند به چربی سوزی در افراد کمک بسزایی کند به خصوصو افرادی که دچار چاقی در نواحی دور شکم می باشند می توانند با استفاده از این روش از شر چربی های اضافی بدون نیاز به عمل جراحی و خوردن دارو ها مختلف خلاص شوند.با استفاده از دستگاه حجامت دستی یا هما بادکش طبی بدن می توان بسیاری از بیماری ها از جمله سردرد های میگرنی، درد های مزمن عضلانی، درد های کمر و سیاتیک، قاعدگی های دردناک و با خونریزی بالا و.... را بهبود بخشید. هر چند این موارد تنها بخش کوچکی از فواید این روش درمانی می باشد.

 


بادکش طبی بدن 6 سر شلنگدار دارای یک عدد پمپ دستی از جنس پلاستیک به همراه 6 عدد لیوان سوپاپ دار می باشد که در ابعاد مختلف به منظور استفاده در نواحی مختلف از بدن تولید شده اند. این دستگاه باعث رفع دردهای مختلف در نواحی مختلفی از بدن می شود.با استفاده از روش حجامت خشک یا بادکش طبی بدن در محل مورد نظر ایجاد خلا شده و پوست به درون کاپ کشیده می شود که منجر به خونرسانی بهتر به موضع مورد نظر می شود. در نهایت این امر نتیجه اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به سلول ها رسیده و باعث رفع درد و خستگی در فرد می شود.

 

 

 

از جمله بهترین فواید حجامت خشک می توان به تاثیر بسزا در در درمان خستگی مفرط بدن و ایجاد خون سازی و نشاط و درمان خواب رفتگی دست و پا اشاره کرد.

 

 

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دانستن این مطلب که بادکش طبی چیست به وب سایت تکسبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای با کیفیت از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

خرید محصول