فروش ویژه انواع آبمیوه گیری دستی فلزی

خرید یک آبمیوه گیری دستی به شما کمک می کند بدون نیاز به برق و تنها به کمک نیروی دست خود یک آبمیوه طبیعی و سرشار از ویتامین تهیه نمائید و از نوشیدن آن لذت ببرید. 

در حال حاضر انواع مختلفی از آبمیوه گیری دستی در بازار کالای خانگی و آشپزخانه موجود می باشد که یکی از بهترین نوع آنها برای گرفتن آب انواع مرکبات و انار، آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا می باشد.
این آب میوه گیری دستی ارزان با دارا بودن یک دسته اهرمی بسیار قدرتمند این امکان را برای همه افراد خانواده فراهم می آورد که بتوانند توسط آن آبمیوه طبیعی تهیه کنند.
جنس بدنه یک آب میوه گیری دستی اهرمی باید به گونه ای باشد که در اثر حرکت مداوم دسته اهرمی و فشار وارده به آن دچار آسیب نشود، بنده آبمیوه گیری چهار فصل بیتا از نوع چدن آبکاری شده می باشد.
یکی از مهمترین خصوصیاتی که یک آبمیوه گیری دستی باید داشته باشد،امکان شستشو آن می باشد تا رعایت بهداشت آبمیوه گیری فراهم شود.
بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در امر فروش آب میوه گیری دستی موفق ظاهر شده اند و این نشان از مرغوبیت و کارایی این محصول می باشد، یک محصول کاملا ایرانی.
از مهمترین ویژگی های این محصول در کنار داشتن دسته و چرخ دنده های فولاد آبکاری شده می توان به 5 سال گارانتی این محصول توسط شرکت سازنده اشاره کرد که یک امتیاز مثبت برای خرید این محصول بشمار می آید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید آب میوه گیری دستی فلزی  به لینک مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  165000  تومان

خرید