فروش ظرف غذا برقی به قیمت عمده | فروشگاه تکسبد

شما برای شما غذای گرم و یکدست مهم و ارزش مند است می توانید با کمک گیری از دستگاه خارق العاده ظرف غذای برقی لانچ باکس مدل HL-L300 lunch box electric mess این امر را برای خود میسر نمایید.


ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس


شما فقط لازم است تا دستگاه ظرف غذای برقی لانچ باکس مدل HL-L300 lunch box electric mess را به برق شهری متصل نمایید. و بعد از مدت زمان کوتاهی غذای خود را درون ظرف گرم شده و یکدست میل نمایید و از یک وعده غذای گرم لذت ببرید.


ظرف داخل استیل حرارتی


با خرید این محصول خارق العاده می توانید غذای خود را گرم کنید و گرمن نگه دارید تا از مضرات غذای سرد به دور باشید و دیگر لازم نگرانی سوختن و یا ته گرفتن غذای خود نباشید.


ظرف چند کاره حرارتی


این مدل ظرف غذای برقی لانچ باکس مدل HL-L300 lunch box electric mess داخل پلاستیکی است و شما می توانید در صورتی که ظرف شما کثیف شد،


ظرق غذای حرارتی داخل استیل


آن را از دستگاه جدا کرده و با کف و آن تمیز کنید. با انجام این کار باید بگذارید تا ظرف خشک شود و بعد داخل دستگاه قرار دهید تا دوباره برای شما یک وعده غذای گرم آماده کند.


ظرف حرارتی لانچ باکس

 

 اما یک مدل دیگر از این دستگاه خارق العاده که داخل استیل است و از مقاومت بالاتری نسبت به ظرف غذای برقی لانچ باکس مدل HL-L300 lunch box electric mess برخوردار است می توان به ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301 اشاره نمود.


ظرف حرارتی لانچ باکس


شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی تکسبد محصول خارق العاده خود را سفارش دهید و آن رادرب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است فروشگاه تسکبد تعداد محدودی از این ظرف را برای فروش ظرف غذا برقی قرار داده است پس شما نفر اول باشید که این محصول را سفارش می دهید.


با مراجعه به لینک زیر می توانید ظرف غذا با گرمکن برقی را سفارش دهید

خرید محصول