فروش اینترنتی بهترین پاور بانک خورشیدی

معرفی بهترین شارژر همراه با صفحه سولار

 شارژرهای همراه خورشیدی، یکی از پر طرفدارترین محصولات سولار می باشد که به واسطه حجم کم و کارایی بالا مورد توجه استفاده کنندگان از وسایل پرتابل شارژی قرار گرفته است . 

زیرا معمولا  این افراد در سفر های طولانی یا گردش در دل طبیعت دسترسی به منبع برق نداشته، ولی انرژی خورشید  چراغ خواب رنگین کمانی یک انرژی پاک و کاملا رایگان همه جا در دسترس می باشد.
این روزها استفاده ازپاوربانک به یک امری معمول تبدیل شده است وبه عنوان امری ضروری برای استفاده کنندگان موبایل وتبلت وپخش کننده‌های پرتال شناخته شده است. 

پاور بانک های  خورشیدی علاوه بر شارژ با نور خورشید، می توان با استفاده از برق شهر نیز شارژ کرد. شارژر همراه خورشیدی یک پنل سولار برای شارژ با نور خورشید و ورودی یو اس بی برای شارژ با برق است. 

در زمان دسترسی به برق می توانید آن را با برق شارژ نمایید تا سریع تر شارژ شود و درزمان عدم دسترسی به برق با نور خورشید، که البته به زمان طولانی تری برای شارژ نیازمند است.

 


 

با خرید یک پاوربانک خورشیدی میتوانید به راحتی به دل طبیعت رفته و از آرامش طبیعت بدون ترس تمام شدن باتری تلفن همراه، تبلتو پخش کننده پرتابل خود داشته باشید.
از ویژگی های شارژر همراه سولار می توان به داشتن دو پورت USB ، اشاره کرد که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را به شما می دهد.
 با داشتن یک پاور بانک خورشیدی شما، در مسافرت و یا در هر شرایط بحرانی که هیچ دسترسی به برق ندارید، نگرانی تمام شدن باتری دستگاه خود را ندارید. 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن محصول می توانید به وبسایت تک سبد مراجعه نموده و طعم یک خرید راحت و مطمئن را تجربه کنید.

 

برای خرید محصول به لینک زیر مراجعه فرمائید

قیمت استثنایی 69000تومان


خرید محصول