سینک کردن دستگاه تلفن همراه با ساعت هوشمند

شما با استفاده از این دستگاه می توانید به امورات و کار های روزمره خود رسیدگی کندی و این دستگاه را به دستگاه تلفن همراه خود متصل کنید.


ساعت هوشمند مچی


شما با این دستگاه قادر خواهید بود تا امورات مربوط به تلفن همراه خود را انجام دهید و از این دستگاه خارق العاده استفاده بهینه ببرید.


ساعت هوشمند اپل


این دستگاه را می توانید با تلفن همراه خود متصل کنید و این دو دستگاه را با یکدیگر سینک نمایید تا اطلاعات آن را مشاهده نمایید.


ساعت هوشمند طرح اپل


با این دستگاه می توانید تمامی امورات مربوط به تلفن همراه خود را انجام دهید و در هر صورت این دو دستگاه را با یکدیگر سینک نمایید.


ساعت مینا کاری جدید


با استفاده از نرم افزار های مخصوص و یا بلوتوث می توانید این دو دستگاه هوشمند را به یکدیگر سینک نمایید و تمامی اطلاعات را مشاهده نمایید. برای این امر می توانید از فروشگاه های معتبر سراسر کشور این دستگاه را خریداری کنید و در صورت نیاز از آن استفاده بهینه نمایید.


ساعت هوشمند


با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تک سبد می توانید بهترین و با کیفیت ترین انواع ساعت هوشمند ارزان را خریداری نمایید.


خرید ساعت مچی جدید


با این ساعت هوشمند مچی اپل می توانید بهترین و مناسب ترین این دستگاه را خریداری نمایید و این باعث خواهد شد که شما در خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید. لازم به ذکر است تمامی محصولات این فروشگاه اینترنتی تست خواهد شد و بعد برای شما ارسال می گردد.


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 109000 تومان

خرید محصول