سال نو را با خرید ساعت دیواری طرح میناکاری شروع کن

در روزهای پایانی سال و در حالی که در تکاپوی تغییرات می باشیم می توانیم از یکسری تغییرات سازنده که در جهت افزایش آرامش در محیط زندگی باشد استفاده کنیم.
استفاده از تزئینات هنر و صنایع دستی هنری می تواند موجب افزایش ریلکسیشن و آرامش در خانواده بشود، زیرا هنر می تواند روح درگیر در سبک زندگی مدرن را نوازش دهد.
بنظر می رسد که در این زندگی پر تکاپو و همواره رو به جلو و شلوغ، نگاه کردن به ساعت و دیدن اینکه چگونه ثانیه ها به سرعت می گذرند نیز بتواند موجب افزایش استرس سبک زندگی بشود.
پیشنهاد ما برای اولین تغییر در سال جدید استفاده از یک ساعت هنری که به دست هنرمندان ایرانی ساخته شده است می باشد.
ساعت دیواری طرح میناکاری، که ترکیبی زیبا و ظریف از هنر و صنعت می باشد، هنر میناکاری با گذر ثانیه ها در هم آمیخته و گذر زمان را زیبا تر می کند.ذوق هنری و عواطف هنرمند میناکار در ساخت این ساعت دیواری میناکاری به طور واضحی قابل مشاهده می باشد و با دیدن ترکیب رنگها و پیچیدگی و در هم آمیختن طرح ها گویی روح زندگی به ما هدیه داده می شود.
 ساعت مذکور دارای یک قاب زیبا از جنس چوب می باشد که با هنر اصیل خاتم کاری به زیبایی تزئین شده است، تلفیق هنر میناکاری در کنار خاتم زیبایی این اثر را دو چندان کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی ساعت میناکاری  به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  68000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید