دستگاه تصفیه آب ایرانی

این محصول به شما در تصفیه نمودن آب لوله و شهری به شما عزیزان کمک می کند تا بتوانید آب مصرفی خود را پاک و تمیز نگه دارید.

تصفیه اب


این محصول به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا به سادگی آب مصرفی خود را تصفیه نمایید و از آن برای مصارف شخصی خود بهره مند شوید.


تصفیه آب خانگی

این دستگاه بر سر شیر و لوله آب شهری شما قرار خواهد گرفت و آبی را که از تصفیه خانه ها تا خانه شما دچار سنگینی شده است تا تصفیه می کند.

 

 تصفیه خانگی


این محصول دارای دو فیلتر می باشد که یکی از جنس سرامیک است و دیگری دارای فیلتر نانو می باشد. این محصول یکی از بهترین و فوق العاده ترین محصولات سال 2018 می باشد که دارای قیمتی باور نکردنی می باشد.


تصفیه باکیفیت

با این محصول شما می توانید برای آشپزی و مصارف شخصی و نوشیدن آب استفاده کنید و با قیمت نازلی که پرداخت می کنید محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

 تصفیه اب ایرانی


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در دسترس گذاشته است که می توانید با خرید از این درگاه آن را سفارش دهید.

تصفیه اب ارزان


این محصول دارای گارانتی از طرف شرکت تولید کننده می باشد که می توان آن را در هر مکان استفاده کرد و فقط لازم است بر سر شیر خود نصب کنید. لازم به ذکر است که این دستگاه تصفیه آب ایرانی قبل از ارسال تست فنی خواهد شد و بعدا برای شما پست می شود.


تصفیه اب اسان


دکمه زیر را لمس کنید
قیمت استثنایی 29000 تومان

خرید محصول