دستگاه بخور گرم صورت با کیفیت عالی |تک سبد

دستگاه بخور گرم صورت


بسیاری از افراد اعم از خانم‌ها و آقایان از وجود جوش و بیماری‌های پوستی رنج می‌برند و بسیاری از آنها بر این باور هستند که بخور دادن صورت با بخار گرم می‌تواند پوست آنها را به بهترین شکل بهبود دهد.


بخور صورت


برای بخور دادن صورت با بخار آب گرم می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. یکی از این روش‌های استفاده از دستگاه‌ بخور صورت است که با هوای گرم انجام می‌شود.


خرید دستگاه بخور صورت


دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA می‌توانید در درمان بسیاری از بیماری‌های پوستی از جمله جوش‌های سر سیاه، بیماری‌های مجاری تنفسی، گرفتگی بینی و بسیاری از بیماری‌های تنفسی و پوستی به شما کمک کند.


قیمت دستگاه بخور صورت


ظرفیت این دستگاه 5 ولتی، 200 میلی لیتر است و 437 گرم وزن دارد. ابعاد آن 25*18.5*18 سانتی متر است و یک کلید خاموش و روشن روی آن تعبیه شده است.


فروش دستگاه بخور صورت


به هیچ عنوان نگران نباشید، جنس این دستگاه و محفظه آن از پلاستیک مقاوم است .خرید دستگاه بخور صورت حتی برای مرطوب کردن فضای محیط هم خیلی مناسب و عالی است.


دستگاه بخور صورت


این دستگاه در فروشگاه اینترنتی تک سبد عرضه شده است و قیمتی بسیار مناسبی دارد و از کیفیت بی نظیری هم برخوردار است. برای بررسی سایر مشخصات، قیمت و در نهایت و در صورت رضایت، خرید دستگاه بخور صورت روی دکمه زیر کلیک نمایید.


دستگاه بخور صورتقیمت استثنایی 49000 تومان

خرید محصول