خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری در اصفهان

در سال های اخیر شاهد استفاده از محصولات صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی و مناسبتی می باشیم که در این بین استفادهاز این نوع هدایا در مناسبت های بین المللی نیز در توسعه ارتباطات و گسیل فرهنگ و هنر ایرانی نقش بسزایی داشته و بسیاری از ارگان های دولتی در صدد استفاده از این نوع هدایا برای منسایت های دیپلماتیک هستند.

 یکی از صنایع دستی ایرانی که بسیار محبوب بوده و در سال های اخیر نیز استفاده از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی بسیار رونق داشته است، هنر میناسازی یا میناکاری می بشد که دارای محصولات متنوعی برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد که می تواند طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهد.

 خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری نه تنها می تواند در مناسبت های دیپلماسی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند به عنوان یک هدیه تزئینی زیبا برای تقدیر و قدردانی از کارمندان یک موسسه یا حتی سایر موسسات در ارتباط با مجموعه ها قرار گیرد. برای خرید تندیس میناکاری به لینک موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 


انواع قاب های میناکاری در کنار تندیس میناکاری دارای پتانسیل استفادهبه عنوان هدیه تبلیغاتی را داشته، قاب های میناکاری علاوه بر تنوع در ابعاد، دارای تنوع بالایی از طرح و رنگ نیزبوده که می تواند از دلایل محبوبیت این هنر زیبا ر بین هنردوستان باشد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید   

محصولات میناکاری می تواند برای خرید هدیه سازمانی به مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان مثال یک باکس بشقاب و گلدان میناکاری می تواند هدیه ای چشمگیر و مناسب برای تقدیر از کارمندان شما به مناسبت روز کارمند می باشد.

 


 

خرید صنایع دستی از جمله خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری نه تنها می تواند نقش بسزای در توسعه کسب و کار شما داشته باشد، بلکه راهی برای حمایت از هنرمندان و فعالان عرصه صنایع دستی می باشد.

 فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.