خرید لامپ حشره کش برقی به صورت اینترنتی | تکسبد

برای ازبین بردن حشرات راه های زیادی وجود دارد ولی هرکدام از این راه حل ها بی ضرر نیست و حتما برای انسان ها و محیط زیست و حیوانات خانگی مان مضر است.


لامپ برقی حشره کش


اگر به این فکر هستید که راه های دیگر را تجربه کنید چیزی نخواهید یافت که بتواند برای شما فقط نقش حشره کش را داشته باشد و بالاخره به سلامتی ما آسیب میزنند.


لامپ جدید حشره کش


هیچوقت به این فکر نکرده اید که چگونه یک لامپ می تواند هم حشره کش باشد و هم یک لامپ که در خانه و یا حتی گلخانه ی شما نصب است.


لامپ


از آنجا که نورلامپ میتواند حشرات را به خود جلب کند و محیطی برای حشرات باشد،  شرکت زپ لایت توانسته لامپ های حشره کش برقی اختراع و تولید کند تا بتواند راه حلی برای ازبین بردن حشرات ایجاد کند.


لامپ ال ای دی حشر کش


این حشره کش های برقی توسط نور بنفش این لامپ حشرات موزی را به سمت خود کشانیده و با استفاده از شک الکترونیکی ان ها را ازبین می برد.


لامپ ال ای دی حشر کش


یکی از ویژگی هایی که این لامپ حشره کش دارد این است فاقد مواد شیمیایی است و هیچ گونه ضرری به انسان و میط زیست وارد نمی کند.


لامپ ال ای دی


شما با خرید لامپ حشره کش برقی می توانید با یک تیر چند نشان بزنید هم لامپی است  برای روشنایی اتاق خواب و محیط خانه استفاده کنید و همچنین پشه و مگس های مزاحم را شکار کنید و آن ها را از خانه و محیط خود دور کنید.


خرید لامپ حشره کش


شما می توانید این محصول فوق العاده و با کیفیت را از فروشگاه اینترنتی تکسبد با کم ترین و ارزان ترین قیمت خریداری کرده و آن را درب منزل دریافت کنید.

با مراحعه به لینک زیر محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول