خرید قاب بشقاب میناکاری شده اصفهان

با توجه به مدارک بدست آمده مشکل بتوان گفت هنر میناکاری از چه زمانی در ایران شکل گرفته است ولی می توان گفت که اوج این هنر زیبا در دوران صفویه بوده است و آثار بسیار نفیسی از این دوران بجا مانده است که نشان از محبوبیت این هنر در این دوران داشته است.
میناکاری یا میناسازی از آن دسته هنر ها می باشد که به همت خلاقیت هنرمندان این رشته هنری هنوز پا برجا منده است، و این امر را به راحتی می توان در تولید محصولات جدید و کاربردی تر مشاهده کرد از جمله انواع قاب بشقاب های میناکاری که این روزها بسیار محبوب می باشند.
اگر شما قصد تهیه یک هدیه زیبا برای عزیزان خود دارید ما به شما خرید قاب میناکاری را پیشنهاد می کنیم، این محصول از یک بشقاب میناکاری که اساساً میناکاری بر روی مس می باشد به همراه یک قاب چوبی بسیار زیبا و چشم نواز تشکیل شده است که ترکیب زیبایی از چوب و مینا می باشد.
با توجه به اینکه خرید ظروف میناکاری شده به عنوان یکی از سوغاتی های ارزشمند شهر اصفهان می باشد، و قاب بشقاب ها در این میان می توانند برای شما بهترین انتخاب باشند. در اینجا چند نمونه قاب بشقاب زیبا را به شما معرفی می کنیم که می توانند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد.
قاب بشقاب میناکاری شده طرح آوا، یک هدیه زیبا و چشم نواز که پتانسل استفااده به عنوان هدیه تبلیغاتی را داشته. بسیاری از کمپانی ها می توانند این قاب بشقاب میناکاری شده را به عنوان هدیه تبلیغاتی تهیه کنند و امکان نصب پلاک تبلیغاتی بر روی این قاب نیز وجود دارد.
اگر قصد خرید یک محصول از صنایع دستی ایرانی را داشته که بتوانید به عنوان تزئینی از آن برای دیوار ها استفاده کنید ما به شما پیشنها می کنیم محصولات میناکاری شده را تهیه کنید و به جای خرید بشقاب میناکاری، قاب بشقاب میناکاری نوا را تهیه کنید که ترکیب بسیار زیبایی از چوب و مینا می باشد.برای مشاهده متنوع ترین قاب بشقاب های میناکاری شده و خرید اینترنتی محصولات میناکاری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به لینک زیر مراجعه نمائید.

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید