خرید بهترین پرده توری آهنربایی ایرانی

مهمترین دلایل استفاده از درب های توری مگنتیک جلوگیری از نفوذ حشرات موذی به داخل ساختمان بدون نیاز به استفاده از حشره کش های شیمیایی و همچنین فراهم آوردن شرایط عبور هوای آزاد در فصول گرم سال در منزل می باشد که از مهمترین دلایل استفاده از این محصولات می باشد.

 

 


توری های مگنتیک که نسل جدید پرده های توری می باشند که دارای نحوه نصب بسیار آسان بوده. درب توری مغناطیسی آسان مش با استفاده از توری فایبر گلاس ترک تولید شده است و به همین دلیل دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد و در مقابل رطوبت مقاوم می باشند.

 برند آسان مش توانسته است محصولاتی با کیفیت تهیه کند، این محصولات ساخت ایران بوده و برای متناسب برای خانه های ایرانی طراحی شده است. این محصولات دارای کیفیت قابل قبول و رقابتی با نمونه های خارجی می باشد.

 

 


اگر نیاز به پرده توری برای درب فروشگاه خود دارید، خرید پرده توری آهنربایی بهترین انتخاب برای شما می باشد. آسان مش دارای محصولاتی با عرض های متنوعی بوده که می تواند برای وردی هایی با عرض های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


یکی از مهمترین ویژگی های درب های مگنتیک که استفاده از آنها را متداول ساخته است، تردد آسان از آنها می باشد، شما می توانید بدون دخالت دست از این درب عبور کنید.

 کودکان و حیوانات خانگی شما نیز می توانند بدون کمک شما و براحتی از این درب توری آهنربایی عبور کنند. مگنت های این درب ها به راحتی باز می شود و رفت و آمد را آسان نموده است.

 


 

در هنگام نصب این درب دقت داشته باشید که درب فاصله زیادی با زمین نداشته باشد یا روی زمین کشیده نشود، در این حالت مطمئن باشید که حشرات به هیچ عنوان نمی توانند وارد ساختمان بشوند. آسان مش موفق ترین برند در تولید درب های مگنتیک ایرانی می باشد.