خرید بشقاب میناکاری تهران

بشقاب میناکاری تهران یکی از انواع ظروف میناکاری شده می باشد که دارای زیبایی و ارزش هنری بالایی می باشد، محصولی زیبا با زیر ساخت مسی که به خوبی لعاب کاری شده است و با نقوش اسلیمی و ختایی ریز مزین شده است. این محصول زیبا دارای تنوع طرح و ابعاد می باشد.

 

 

با خرید بشقاب میناکاری تهران، یک محصول چند منظوره را خریداری کرده اید که علاوه بر جنبه تزئینی می تواند به عنوان یکظرف پذیرایی نیز مورد استفاده قرار گیرد و به دلیل استفاده از رنگ های معدنی و پخت آنها یک لایه شیشه ای بر روی فلز مسی بوجود آمده که این ظرف را قابل شستشو کرده است.

 

 

یکی از ویژگی های ظروف میناکاری شده روی مس، قابلیت استفاده آنها می باشد که به دلیل پخت این ظروف در دمای بین 700 تا 800 درجه سانتی گراد می باشد. هرچند این ظروف قابلیت استفاده و شستشو را داشته اما نباید از شوینده های قوی برای شستشوی آنها استفاده شود.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

 

شما می توانید بر اساس بودجه تعریفی خود یا نوع کاربری که مد نظر دارید یکی از انواع بشقاب میناکاری یا قاب بشقاب میناکاری را خریداری کنید، به منظور اطلاع از قيمت انواع بشقاب ميناكاري تهران به لینک خرید در نظر گرفته شده در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

شما می توانید از یک بشقاب میناکاری شده در سایز های متوسط و حتی بزرگ به عنوان یک دیوار کوب زیبا استفاده کنید و دیوار محل زندگی خود را روح تازه ای بدهید یا به عنوان ظرفی برای پذیرایی در مجالس خود از آن استفاده کنید و اصالت ایرانی را در مهمانی های خود داشته باشید.

 

 

نکته حائز اهمیت در نگهداری ظروف میناکاری شده روی مس تهران، عدم وارد آوردن ضربه به آنها می باشد، زیرا سطح لعاب دچار ترک و شکستگی شده و ظرف میناکاری شده شما دچار آسیب جدی می شود.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.