خرید اینترنتی دستگاه بخور گرم پایه دار | تک سبد

شاید شما هم در فصل زمستان دچار سرما خوردگی و گرفتگی بینی شده اید و به گفته مادر بزرگها از بخور گرم برای بهبود تنفس خود استفاده کرده اید و با مصائب این کار که به وسیله کتری آبجوش بوده دست و پنجه نرم کرده اید.دستگاه بخور صورت، گزینه ای جایگزین برای روش های قذیمی برای بخور سر و صورت می باشد که خطرات و سختی های روش های قدیمی را ندارد.
استفاده از بخور گرم در فصول سرد سال می تواند به افزایش رطوبت محیط کمک کرده و با مرطوب نگه داشتن دستگاه تنفسی موجب کاهش بیماری های واگیر دار بشود .
با خرید یک دستگاه بخور صورت پایه دار می توانید به طور کامل صورتف دهان و بینی خود را بخور داده و با تامین رطوبت پوست خود، شادابی و طراوت را به پوست خود هدیه دهید.
از مهمترین ویژگی های دستگاه بخور گرم می توان به امکان استفاده از انواع عصاره های گیاهی برای تاثیر بیشتر بخور گرم برای دستگاه تنفسی و پوست می باشد.
یکی از مهمترین کاربرد های دستگاه بخور گرم در سالن های آرایشی قبل از استفاده از ماسک های صورت می باشد. زیرا استفاده از بخور گرم موجب باز شدن منافذ پوست شده و تاثیر گذاری ماسک بیشتر شده.
یکی از مزیت های دستگاه بخور گرم نسبت به نوع سرد آن، عدم نیاز به سشتشو و ضد عفونی کردن مداوم این دستگاه می باشد زیرا مکانیسم عملکرد این دستگاه بر اساس به نقطه جوش رساندن آب می شود که موجب کشته شدن باکتری ها و عوامل بیماری زا می شود.


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید