خرید اینترنتی ابزار هنر میناکاری

یکی از هنر های دستی زیبای ایرانی که پتاسیل بالایی برای سرمایه گذاری به عنوان مشاغل خانگی را داشته و خوشبختانه در سال های اخیر نیز در این راستا اقدامات و حمایت های خوبی از سوی سازمان های زیربط شده است، بنابراین نیاز به تامین ابزارهای مورد نیاز برای هنر میناکاری یکی از مهمترین مسائل می باشد.
هنر میناسازی یا میناکاری تهران که در سال های اخیر توانسته است رشد بسزایی داشته باشد و بسیاری از خانوار ها از طریق این هنر زیبا به درآمد زایی رسیده و کمک شایانی به اقتصاد خانواده داشته باشد. در حال حاضر هنرمندان و کارگاه های زیادی در حال تولید محصولات میناکاری به صورت حرفه ای یا مشاغل خانگی می باشند.
یکی از مهمترین ویژگی های ظروف میناکاری شده تهران، رنگ های شادبکار برده شده در تولید مینا می باشد، بخصوص رنگ لاجورد که حس آرامش بخشی به بیننده منتقل می کند. پس به جرات می توان گفت یکی از مهمترین ابزار های هنر میناکاری رنگ مینا می باشد.
هنرمندان این عرصه هنری می دانند که رنگ مینای بکار برده شده در تولید محصولات میناکاری روی مس با رنگ مینا برای سفال کاملا متفاوت می باشد. رنگ مینا بر روی مس به صورت پودری و تقریبا گران قیمت بوده و به رنگ های نسوز معروف بوده که استفاده از آن تابع شرایط خاصی می باشد.
رنگ میناکاری یکی از مهمترین ابزار هنر میناکاری می باشد که دقت در انتخاب رنگ خوب و با کیفیت می تواند کیفیت نهایی ظرف میناکاری شده را تضمین کند. یکی از ویژگی های رنگ های مینا روی مس نیاز به پخته شدن در کوره در دمای 400 تا 600 درجه می باشد.
وجود متنوع ترین محصولات میناکاری در مرکز خرید میناکاری در تهران نشان از محبوبیت هنر میناکاری در این شهر در بین هنرمندان این عرصه هنر می باشد.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات صنایع دستی و خرید مینا کاری در تهران به صورت آنلاین به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید