خرد کن دستی همراه با سیر خرد کن

خرد کن دستی اسلپ چاپ همراه با یک سیر خرد کن رایگان Multifunctional Manual Garlic Press Slap Chop Food Chopper عرضه میشود. این محصول کیفیت بسیار بالایی داشته و بسیار کاربردی می باشد. خرد کن دستی اسلپ چاپ انواع مواد غذایی از جمله سبزیجات،میوه جات، مغزیجات و ... را با چند ضربه به طور کامل خرد می نماید. فرایند خرد شدن توسط تیغه های فولادی و ضدزنگ این محصول انجام میشود.


خردکن-دستی-اصل


تیغه های این دستگاه به صورت هفت هشتی طراحی شده و با هر بار فشار دادن دسته ی خرد کن مواد غذایی درون محفظه را با زوایای مختلف و به سرعت خرد می نماید. با خرید این خرد کن دستی آشپزخانه یک سیر خرد کن کوچک و با طراحی زیبا هدیه خواهید گرفت. با کمک این دستگاه میتوانید پیاز و سیرها را در اندازه های کوچک خرد و ریز کنید و از بو گرفتن دستانتان و سوزش چشمانتان جلوگیری نمایید. این محصول نیازی به برق و باتری ندارد.خردکن-دستی-سبزی


از دیگر محصولات مشابه این خرد کن میتوان به خرد کن دستی نوین اشاره کرد. این خرد کن همانند مدل ذکر شده دارای تیغه های بسیار تیز و ضدزنگ است و دارای قابلیتهایی همچون مخلوط کن و جدا کننده سفیده از زرده تخم مرغ نیز می باشد. این خرد کن دستی مورد استقبال بسیاری از کدبانوهای محترم قرار گرفته است چرا که در امور آشپزی کار بانوان را راحت تر ساخته و در وقتشان نیز صرفه جویی می نماید.


خردکن-دستی-سبزی

 


بر روی درب این محصول یک قسمت برای جداسازی سفیده از زرده تخم مرغ قرار دارد که با هر بار شکستن تخم مرغ درون آن، سفیده به داخل محفظه میریزد و زرده در بالای محفظه باقی می ماند. با کمک سری مخلوط کن میتوانید مواد را به خوبی و به صورت یکدست هم بزنید. جهت استفاده از این سری آن را می بایست جایگزین تیغه ها نمایید.


سبزی-خردکن-کوچک