تن خسته خود را با با روکش صندلی ماساژور ریلکس کنید

زندگی این روزها پر شده از سکون و بی حرکتی و تا حدی تنبلی. سبک زندگی امروزه متاسفانه تا حدی زیادی تحرک را از زندگی ها حذف کرده و سکون را جایگزین آن کرده است. بهمین خاطر مشکلات جسمی زیادی نیز بوجود آمده است.


روکش صندلی ماساژور


اکثر افراد در نواحی شانه و کمر دچار دردها و اسپاسم های مختلف هستند. از طرفی استرس ها نیز زیاد شده و در نتیجه ی آن اسپاسم های عضلانی افزوده گشته است. افزون بر این مسائل هزینه های سالن های ماساژ و اسپا نیز بسیار زیاد بوده و واقعا مقرون به صرفه نیست.


روکش صندلی ماساژور


در صورتیکه مشکلاتی که در بالا گفته شد را دارید و دنبال راه حل می باشید برای شما پیشنهاد خوبی داریم. با خرید روکش صندلی ماساژور ارزان می توانید یک ماساژور حرفه ای و 24 ساعته استخدام کنید و دیگر این قبیل مشکلات را نداشته باشید.


روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی یک کش دارد که به هر صندلی چه صندلی اداری چه صندلی های منزل به راحتی قابل اتصال است و می توانید از آن استفاده کنید. وزن این روکش 820 گرم بوده و ابعاد آن 100×48 سانتیمتر می باشد و به راحتی می توانید از این روکش در هر جا و هر زمانی استفاده کنید.


روکش صندلی ماساژور


این ماساژور 9 روش ماساژ دارد که در 3 ناحیه متمرکز است و بدن را ماساژ می دهد و همچنین 5 موتوره است و موتورها در سه ناحیه کار می کند. این ماساژور سه ناحیه گردن، کمر و شانه را ماساژ می دهد و شیوه ی ماساژ آن به صورت ویبره و گرمایشی است.


روکش صندلی ماساژور


این روکش از دو طریق برق مصرفی خود را تامین می کند. یک راه آن استفاده از برق شهری و راه دیگر از فندکی ماشین است. بنابراین همه جا می توان از آن استفاده کرد. این روکش دو ولتاژ 12 و 220 ولت را پشتیبانی می کند.


روکش صندلی ماساژور


برای مشاهده و خرید روکش صندلی ماساژور روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 199000 تومان


روکش صندلی ماساژور