آشنایی با انواع بشقاب میناکاری اصفهان | تک سبد

یکی از انواع محصولات میناکاری، انواع بشقاب میناکاری می باشد که دارای تنوع رنگ، طرح و ابعاد می باشد در ادامه برخی از نمونه های بشقاب میناکاری را به شما معرفی می کنیم.
بشقاب میناکاری با قطر 29سانتی متر مداح الحسینی یکی از انواع بشقاب میناکاری می باشد که در فروشگاه اینترنتی تک سبد به فروش می رسد که به دست هنرمندان اصفهانی و با امضای مداح الحسینی می باشد.بشقاب میناکاری که طرح این بشقاب اسلیمی می باشد و دارای رنگ و طرح بسیار زیبا و دلپذیری بوده و جنس مس و دارای قطر 25 سانتی متر و ارتفاع 4 سانتی متر می باشد.
اما طرخ زیر یک بشقاب میناکاری  سایز متوسط  می باشد که قطر آن 24.8 سانتی متر و نقوش بسیار زیبا دارد این بشقاب زیبا دارای  زیر کار مسی می باشد.
یکی دیگر از انواع محصولات وب سایت تک سبد بشقاب مینا کاری با طرح ختایی می باشد، این بشقاب دارای دیزاین و رنگ آمیزی زیبایی  می باشد و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
با توجه به برخی از محصولات میناکاری اصفهان شما می توانید برای آگاهی از قیمت بشقاب میناکاری اصفهان با ما همراه باشید و تنوع محصولات میناکاری را با ما تجربه نمائید.

 

 


یکی از انواع محصولات میناکاری کاسه بشقاب میناکاری اصفهان می باشد که شما می توانید برای آگاهی از قیمت کاسه بشقاب میناکاری می توانید به لینک زیر مراجعه نمائید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی بشقاب میناکاری اصفهان  به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  89000 تومان

خرید